16. Državno natjecanje i smotra radova učenika drvne struke održano u našoj školi

MEL_9648

U organizaciji Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih te naše škole, Srednje strukovne škole Antuna Horvata iz Đakova, koja je ujedno i bila domaćin natjecanja, završeno je 16. Državno natjecanje i smotra radova učenika u obrazovnom podsektoru prerada i obrada drva.

Svečanim zatvaranjem koje je održano u našoj školi proglašeni su pobjednici, podijeljene su nagrade i priznanja za 51 učenika i njihove mentore, te su proglašeni i najbolji učenici.

MEL_9859

Prvo mjesto u konkurenciji stolara osvojio je Marko Kozina iz Drvodjelske škole Zagreb, drugo mjesto Mateo Pršlja iz Obrtničke škole Požega, a treće Mihael Borović iz Srednje strukovne škole Varaždin. Naš učenik Marjan Abdić osvojio je jedanaesto mjesto, učenik Marin Vardić devetnaesto mjesto.

MEL_9865

U konkurenciji drvodjeljskih tehničara – dizajnera prvi je Mihael Kirić iz Srednje strukovne škole Varaždin, drugi je Mario Kučinić iz Drvodjeljske škola Zagreb, a treća je jedina učenica na natjecanju – Katarina Andrijanić iz Drvodjeljske tehničke škole Vinkovci.

Nagrade, medalje i priznanja uručili su predstavnica Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih Irena Ištvanić, ravnatelj Mirko Ćurić, predstavnik Školskog odbora Srednje strukovne škole Antuna Horvata Šimo Barišić, te predstavnici pokrovitelja koji su osigurali nagrade najboljima, vlasnik đakovačke Ancona grupe Markica Stanušić, predsjednik Udruženja obrtnika Đakovo Antun Hostić i predstavnik Županijske obrtničke komore Željko Belajdžić. Irena Ištvanić zahvalila nam je na odlično organiziranom natjecanju u ime svih sudionika, Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih i Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.

Bila nam je čast i zadovoljstvo biti domaćin ovog velikog i zanimljivog natjecanja!

Čestitamo svim učenicima i mentorima na ostvarenim uspjesima te se nadamo da su se osjećali ugodno i lijepo u našoj školi i našem gradu! 🙂

MEL_9465MEL_9536MEL_9546MEL_9592MEL_9570MEL_9664 MEL_9659 s3 MEL_9778 MEL_9771 MEL_9721 MEL_9655 MEL_9819 MEL_9838 MEL_9842

13183247_1087609481311143_632579907_n

Skip to content