Sudjelovali smo na Grapos-expo u Gračanici (BiH)

Grapos-expo

Naša škola, Srednja Strukovna škola Antuna Horvata, s Turističkom zajednicom grada Đakova i Državnom ergelom Đakovo predstavila je turističku ponudu grada Đakova na sajmu “Grapos-expo” u Gračanici (Bosna i Hercegovina) koji se održao od 21. travnja do 22. travnja 2016. godine. Škola se predstavila izložbenim štandom naše Učeničke zadruge “Strossmayer” i radovima učenika poljoprivredne, prehrambene, građevinske i drugih struka.

Posjetitelji i izlagači razgledali su naš štand iz puno lijepih dojmova. Sudjelovanje na sajmu je rezultat dobre suradnje između Turističke zajednice grada Đakova i Obrtničke komore Tuzlanskog kantona koja već dugi niz godina sudjeluje na manifestacijama grada Đakova 22. travnja 2016. godine.

Skip to content