Zeleno srce Đakova – izbor najljepše okućnice

Turistička zajednica grada Đakova do sredine lipnja 2016.  provodi akciju „Zeleno srce Đakova – najljepša okućnica“ s ciljem promocije i očuvanja prirodne i kulturne baštine. Naša škola i učenička zadruga priključili su se toj hvalevrijednoj akciji s posebno pripremljenim lončanicama i pozivom za uređenje vrta prolaznicima na đakovačkom korzu. Akcija je bila u subotu, 14. svibnja, u prijepodnevnim satim. Učenicima naše škole u dijeljenju cvijeća pomagala je direktorica TZ grada Đakova Marija Burek.

Pozivamo sve građane, vlasnike kuća i okućnica, na prijavu za izbor najljepše uređenog vrta i balkona. Ako vam nedostaje cvijeća, dođite u naš plastenik! Ugodno ćete se iznenaditi izborom i cijenama te zasigurno i kupiti poneki cvijet!

 

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Naš štand na gradskom korzu

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Cvijet – poklon i pozivnica

Slika1

Detalj iz školskog plastenika

 

 

Zeleno srce Đakova

Skip to content