Za naše učenike i roditelje Valamar Riviera iz Poreča održala predavanje

2

27. listopada 2016. godine predstavnici Valamar Riviere održali su predavanje za naše učenike ugostiteljske i prehrambene struke i zainteresirane roditelje gdje su predstavili sebe, svoje poslovanje, politiku kompanije, mogućnosti stipendiranja učenika kao i kasnije zaposlenja.

Na području cijele Lijepe naše stipendirat će 200 učenika tijekom trajanja nastavne godine, točnije 10 mjeseci. Mjesečni iznos stipendije je 1000 kuna, a za stipendiju mogu se prijaviti svi redovni učenici turističko ugostiteljskih zanimanja; kuhar, konobar, slastičar i turističko-hotelijerski komercijalist.

Valamar Riviera stipendistima garantira kasnije zaposlenje po završetku školovanja kao i mogućnost razvoja karijere te kontinuirano usavršavanje i edukacije.

Rok za prijavu za stipendiranje je 04. studeni 2016. godine, a prijaviti se možete na sljedećem linku Valamar Riviera – stipendiranje .

1

Skip to content