Vinkovačka TV – Tu oko nas!

„Tu oko nas!“  zanimljiva je studijska emisija na Vinkovačkoj televiziji o svakodnevnim temama. Riječ je o emisiji koja se emitira razgovarajući uživo. Većinom su to  teme kojima se ne može posvetiti dovoljno vremena u informativnim i ostalim specijaliziranim emisijama, rekao nam je voditelj Marko Miladinović. Gošće emisije u četvrtak, 17. studenoga 2016. bile su Dubravka Scharmitzer,nastavnica iz naše škole i učenica Mia Molnar, učenica 2.K razreda u zanimanju kuhar.

Tema razgovorabilo jepredstavljanje projekta naše škole „Ej kad su stari svinje žirovali!“ koji će se održati 24. studenoga u prostorima naše škole. Razgovor je tekao u vrlo opuštenoj atmosferi, a Mia je zapjevala bećarce i pokazala kako je svestrana učenica i ljubiteljica tradicije.

Snimanje u televizijskom studiju bilo je i za nastavnicu i za učenicu nezaboravno iskustvo.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Čekanje početka emisije

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

U režiji Vinkovačke TV

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Vinkovačka TV

 

Skip to content