Počela rezidba voćnjaka na školskom imanju
Iako je još uvijek prilično hladno vrijeme s jutarnjim temperaturama ispod 0 °C krenuli smo s rezidbom voćaka na našem školskom imanju Ivandvor.
Pod vodstvom nastavnika poljoprivredne struke u rezidbi sudjeluju učenici svih razreda poljoprivrednih zanimanja.
Potrebno je što prije obaviti ovaj zahvat da bi dolaskom ljepšeg vremena i povoljnijih temperatura biljke spremne dočekale početak vegetacije i na kraju sezone dale nam puno zdravih plodova koje ćemo iskoristiti za naše potrebe.





