Naši učenici osvojili 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti

U utorak, 07. ožujka 2017. godine, u Isusovačkoj klasičnoj gimnaziji s pravom javnosti održano je Županijsko natjecanje iz povijesti.

Naši učenici 3. TM razrednog odjela Mario Lasić, Filip Rašić i Stjepan Prakljačić, pod vodstvom mentorice profesorice povijesti Dubravke Bradić, osvojili su 1. mjesto za samostalni istraživački rad na Županijskom natjecanju iz povijesti učenika srednjih škola Osječko-baranjske županije te su se ovim rezultatom plasirali na Državno natjecanje koje će biti održano u Đurđevcu.

Iza sebe su ostavili Tehničku školu i prirodoslovnu gimnaziju Ruđera Boškovića iz Osijeka.

Čestitamo našim dragim učenicima i mentorici te im želimo puno uspjeha na Državnom natjecanju.

Ekipa, svaka čast! 🙂

Skip to content