Predstavnici MORH-a promovirali dobrovoljno služenje vojnog roka u našoj školi

U četvrtak, 30. ožujka 2017. godine, učenicima naše škole djelatnici MORH-a održali su predavanje o dobrovoljnom služenju vojnog roka, kao i o mogućnostima zaposlenja u oružanim snagama Republike Hrvatske.

Učenicima su objašnjeni uvjeti pod kojima se mogu prijaviti za služenje dobrovoljnog roka, te uvjeti i prednosti zaposlenja, učenje novih vještina, stjecanje različitih iskustava kroz razne obuke i tečaje na koje se mogu prijaviti i biti obučeni za njih. Putem video zapisa učenicima je prikazano kako izgleda prosječni dan hrvatskog vojnika.

Više o temi može se pronaći na mrežnim stranicama Ministarstva obrane Republike Hrvatske i sljedećem linku Postani časnik ili vojnik oružanih snaga Republike Hrvatske.

Skip to content