Sudjelovali smo na Obruču 2017.

Pod pokroviteljstvom Grada Đakova, Udruženja obrtnika Đakovo i Turističke zajednica grada Đakova organiziran je u subotu, 30. rujna 2017. godine, festival ”Obruč 2017.”’. Ovo je četvrti po redu festival pa možemo reći da je već tradicijski. Naša učenička zdruga „Strossmayer“ i ove je godine (po četvrti put) sudjelovala.

U Ulici bana Josipa Jelačića na štandovima, uz bogatu ugostiteljsku ponudu, svoje proizvode ponudili su obrtnici, OPG-ovi i udruge s područja Grada Đakova i Đakovštine. Naši štandovi su bili vrlo zanimljivi jer smo ove godine na festivalu osim proizvoda naše zadruge, ponudili i devet različitih radionca. Radionice su prezentirale zanimanja naše škole. Na taj način su učenici i profesori pokazali svoj poduzetnički duh i oduševili sve posjetitelje sajma.

Tijekom dana posjetitelji su mogli vidjeti razne aktivnosti, dok je na završnom dijelu u glazbenom programu nastupila grupa TBF, čijim je koncertom i završio ovogodišnji festival „Obruč 2017.“

Skip to content