Predstavljali smo našu Hrvatsku na Model United Nations konferenciji CFMUNESCO 2017.

Delegacija naše sudjelovala je od 25. do 28. studenog 2017. godine na Model United Nations konferenciji CFMUNESCO 2017. u Cividaleu (Čedad), Italija, kao predstavnik Hrvatske, odnosno hrvatskih udruženih UNESCO škola.

Učenici 3. TM razreda Ivan Mihić i Mario Blažević u pratnji nastavnika mentora Filipa Bekavca sudjelovali su u radu Odbora Crvenog Križa (Red Cross and Red Crescent Movement, RCRC) i Povijesnog odbora (Historical Committee, HC), pokazavši u četiri dana rada zavidnu radnu etiku i znanje engleskog jezika.

Među ukupno tristotinjak delegata iz sedam zemalja svijeta, naši učenici su bili jedini predstavnici Republike Hrvatske i sjajno su predstavili naš grad, regiju i domovinu. 

Dečki naši, bravo, ponosimo se! 🙂

Skip to content