Naši učenici osvojili 1. mjesta na Međužupanijskom natjecanju iz AutoCAD-a i CATIA-e

U petak, 23. 2. 2018. godine u Tehničkoj školi Slavonski Brod održano je Međužupanijsko natjecanje učenika strojarskih zanimanja iz CNC tehnike glodanja i tokarenja te Dizajniranja pomoću računala AutoCAD i CATIA.

Natjecali su se učenici iz 11 škola iz šest županija ovog dijela Hrvatske (Sisačko-moslavačka, Virovitičko-podravska, Požeško-slavonska, Osječko-baranjska, Vukovarsko- srijemska  i Brodsko-posavska županija).

Naši učenici natjecali su se u dvije discipline; Dizajniranje pomoću računala AutoCAD i Dizajniranje pomoću računala CATIA i ostvarili su izvrsne rezultate!

U disciplini Dizajniranje računalom AutoCAD učenik Mario Butković (4. RT) osvojio je izvrsno 1. mjesto, dok je Ivan Lulić (3. RT) osvojio odlično 4. mjesto!

U disciplini Dizajniranje računalom CATIA učenik Tihomir Aščić (4. RT) osvojio je izvrsno 1. mjesto, dok je Davor Turinski osvojio odlično 5. mjesto! 🙂

Mentor našim učenicima u ove dvije discipline je nastavnik Dragan Marić, pod čijom mentorskom palicom su naši učenici zadnjih godina nekoliko puta osvajali i titule državnih prvaka, a redovito budu među prva tri mjesta u  Republici Hrvatskoj. 

Čestitamo našim dragim učenicima i dragom mentoru na odličnim rezultatima te im želimo puno uspjeha na Državnom natjecanju! 
Svaka čast dečki! 🙂

 

Skip to content