Veleučilište iz Slavonskog Broda predstavilo se našim učenicima maturantima

U petak 23. ožujka 2018. godine, predstavnici Veleučilišta iz Slavonskog Broda (VUSB) predstavili su se našim učenicima maturantima.

U zanimljivom i interaktivnom izlaganju, predstavili su svoje Veleučilište, studijske programe koje nude (Bilinogojstvo, Menadžment i Strojarstvo), objasnili maturantima što se od njih očekuje na pojedinim godinama obrazovanja, za što će biti spremni i obučeni nakon završetka studija. Također su istaknuli da njihovo Veleučilište nudi i specijalistički diplomski stručni studij Ekološka poljoprivreda i ruralni razvoj.

Predstavili su našim učenicima i mnoge aktivnosti u kojima njihovi studenti sudjeluju; od Erasmus programa, preko svoje Sportske udruge studenata, TEAM Society, do smještaja u studentskom domu i samom životu u Slavonskom Brodu.

Skip to content