Izložba Kulturna baština dječjim očima

4. lipnja u Gradskoj knjižnici i čitaonici Đakovo bilo je otvorenje izložbe fotografija i učeničkih likovnih radova pod nazivom Kulturna baština dječjim očima. Izložba je to likovnih radova učenika OŠ „Vladimir Nazor“ i sudionika zimskih radionica koje već osmu godinu zaredom organizira nastavnica Sanja Vidović za svu djecu Đakovštine. A fotografije predstavljaju niz posjeta i upoznavanje učenika  s kulturnom baštinom i tradicijom Đakovštine. Na fotografijama smo pronašli i naše učenike i nastavnike.

Učenici i nastavnici naše škole suradnici su i sudionici u radionicama koje su bile organizirane tijekom cijele školske godine kroz projekt Nazorovaca. Stoga smo bili pozvani i na otvorenje izložbe kao krune projekta. Naša škola dobila je zahvalnicu i poziv za suradnju sljedeće godine. Naravno, počastili smo naše domaćine i goste ukusnim kolačima. Bravo za kuhare i agroturističke tehničare koji su ih pripremili!

I mi smo na fotografijama!

Kolači su spremni

Idemo na izložbu

Na otvorenju izložbe

 

Skip to content