Nastavak opremanja poljoprivredne struke strojevima

Iz projekta za koji smo novac dobili od Ministarstva poljoprivrede, u našu školu stigao je još jedan vrlo vrijedan stroj neophodan za obavljanje poslova u poljoprivredi. To je traktorska prikolica nosivosti 5 tona, marke Bicchi.

Prilagođena je za vuču manjim i većim traktorima. I to je dio opreme kojom želimo učenicima pružiti mogućnost korištenja u nastavne svrhe, a ujedno će poslužiti za praktičnu primjenu i prijevoz tereta i plodova koje uzgojimo na našem školskom imanju na Ivandvoru. Pri kraju smo realizacije cijelog projekta koji će završiti tijekom kolovoza gdje ćemo iskoristiti sva financijska sredstva namijenjena opremanju i modernizaciji naših poljoprivrednih praktikuma i poboljšanju uvjeta nastave za naše učenike.

 

 

Skip to content