Održan osmi po redu talent show Pokaži što znaš

U srijedu, 12. prosinca 2018. godine, u našoj školi održan je 8. po redu talent show pod nazivom „Pokaži što znaš“. Ovaj, već tradicionalan događaj, prilika je za naše učenike da pokažu svoje vještine, znanja, umijeća te talente koje posjeduju, a nisu vezani za nastavu.

Ove godine smo imali prilike čuti uglavnom glazbene talente naših učenika. Mogli smo čuti tradicionalnu tamburašku glazbu, klasičnu gitaru, harmoniku i rock glazbu. Nastupili su: Ana Horvat, Josip Antunović, Luka Batarilo, Matej Imrović, Ivan Živić, Ivan Pastor, Krunoslav Damjanović, Ivan Markotić, Marko Baran, Goran Vinković, Josip Pap i Daniel Marin. Osim glazbenih točaka vidjeli smo i prezentaciju crteža Josipa Vrhovca. Program je organizirao profesor Dario Kustura.

Program je bio obilježen Božićnim ugođajem pa je i zadnja točka bila zajednički nastup svih glazbenika i Božićna čestitika uz pjesmu „Sretan Božić svakome“.

Skip to content