Veleučilište iz Požege predstavilo se našim učenicima maturantima

U utorak, 30. travnja 2019. godine, predstavnici Veleučilišta iz Požege (VUP) dr.sc. Dinko Zima i dr.sc. Kristian Đokić, predstavili su Veleučilište našim učenicima maturantima.

U zanimljivom i interaktivnom izlaganju, predstavili su svoje Veleučilište, studijske programe po kojima se studenti obrazuju (Vinogradarstvo-vinarstvo-voćarstvo, Prehrambena tehnologija, Trgovina, Računovodstvo i Upravni studij), objasnili maturantima što se od njih očekuje na pojedinim godinama obrazovanja, za što će biti spremni i obučeni nakon završetka studija.

Predstavili su našim učenicima i mnoge aktivnosti u kojima njihovi studenti sudjeluju; počevši od Erasmus programa i projekata na što su vrlo ponosni jer velik broj studenata odradi semestar ili stručnu praksu u državama izvan Hrvatske, preko svoje Sportske udruge studenata, do smještaja u novom i suvremenom studentskom domu i samom životu u Požegi. Također Veleučilište stipendira svoje studente slabijeg imovinskog statusa, kao i izvrsne studente.

Više o Veleučilištu potražite na njihovoj službenoj stranici Veleučilišta u Požegi.

 

 

Skip to content