Tomislavgrad u Đakovu

Nakon što je naša škola prošli mjesec posjetila Tomislavgrad, naši su nas prijatelji 7. lipnja obradovali gostovanjem u Đakovu. Djelatnici Srednje strukovne škole iz Tomislavgrada i Osnovne škole Fra Mijo Čuić iz Bukovice pored Tomislavgrada imali su prilike posjetiti đakovačku katedralu, kušati biskupijska vina i obići salone nadbiskupijskog dvora.

Nakon zajedničkog ručka, u dvorani Župe Svih svetih predstavljena je knjiga Ivane Ćurić „Iz dnevnika jedne mlade 2“. Na predstavljanju su sudjelovali: autorica Ivana Ćurić (učiteljica razredne nastave u OŠ Fra Mijo Čuić iz Bukovice pored Tomislavgrada), Snježana Redžepagić (profesorica Hrvatskog jezika u Srednjoj strukovnoj školi Tomislavgrad) i prof. Mirko Ćurić, ravnatelj naše škole. Program je vodila đakovačka novinarka Vesna Kaselj. Predstavljanju knjige nazočio je i novoimenovani pomoćni biskup Đakovačko-osječke nadbiskupije, mons. Ivan Ćurić te dogradonačelnik grada Đakova Robert Francem, a za glazbeni dio zaduženi su bili učenici naše škole Matej Imrović i Luka Batarilo.

 

Skip to content