Obilježavanje Dana zahvalnosti za plodove zemlje – Dani kruha

Listopad je mjesec zahvale za plodove koje nam zemlja podari kao nagradu za uloženi trud i rad tijekom godine, a obilježavaju se u svim vrtićima, osnovnim i srednjim školama Republike Hrvatske na prigodan način.

U četvrtak, 17. listopada 2019. i u našoj školi obilježeni su Dani zahvalnosti za plodove zemlje-Dani kruha. Učenici pekari ispekli su pekarske proizvode od različitih vrsta brašna-kruh, pogače, kiflice i krekere, a kuhari različite kolačiće koje su izložili u školskom holu na degustaciju učenicima i nastavnicima naše škole.

Učenici Marija Nikolić-Kovačić i Matej Bugarin, pekari 2. godine s nastavnicom Majom Breulj u školskom pekarskom praktikumu. u petak 18.10.2019. ispekli su kiflice te ih odnijeli na Radio Đakovo povodom obilježavanja Dana zahvalnosti za plodove zemlje. Ideja je bila iznenaditi djelatnike Radio Đakova koji  redovito prate rad i postignuća učenika naše škole, natjecanja naših učenika, smotre, projekte i dr.

Skip to content