Šumarski fakutet iz Zagreba predstavio se našim učenicima maturantima

U petak, 06. prosinca 2019. godine, Šumarski fakultet Sveučilišta iz Zagreba predstavio se našim učenicima maturantima koji ove školske godine završavaju svoje srednjoškolsko obrazovanje nakon čega ih čeka polaganje ispita Državne mature i upisi na fakultete.

Profesori fakulteta Mario Ančić i Marin Hasan na jednostavan i zanimljiv način predstavili su našim učenicima studijske programe koje upisuju na fakultetu, upisne kvote, koji su predmeti Državne mature potrebni za upis na studijske programe fakulteta kao i projekte na kojima fakultet sudjeluje.

Također su učenicima predstavljene i aktivnosti fakulteta na kojima studenti sudjeluju, razna natjecanja, druženja, kao i odrađivanje terenske nastave na nastavno-pokusnim šumskim objektima u Zagrebu, Lipovljanima, Zalesini, Velikoj i na Rabu.

Za više informacija, svakako posjetite stranicu fakulteta – Šumarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu.

Skip to content