Održano Općinsko natjecanje u futsalu za djevojke

U petak, 07. veljače 2020. godine, u nastavno sportskoj dvorani održano je natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke.

Boje naše škole, pod mentorstvom profesora Branimira Popovića, branile su Mila Perić (4.PT2), Katarina Černjava (2.PT), Ana Čop (1.AT), Antonela Tiborc (1.AT), Antonija Branković (1.FOT/KO/D), Josipa Ćosić (1.C/M/P), Valentina Radojčić (1.C/M/P) i Martina Radojčić (1.C/M/P) .

Prvu utakmicu naše djevojke odigrale su protiv Ekonomske škole; susret je završio rezultatom 2:2 nakon čega se pristupilo penalima, gdje naše djevojke pokazuju veću koncentraciju i pobjeđuju na penale.

Ekonomska škola rezultatom 5:1 pobjeđuje Gimnaziju, tako da nam je u sljedećem susretu protiv Gimnazije trebala pobjeda kako bismo osigurali plasman na Županijsku završnicu. Nažalost, naše djevojke, iako su imale ogromnu želju, na koncu su poražene rezultatom 1:0. Jezgru ekipe naše škole čine u velikoj mjeri djevojke prvih razreda, tako da će ovo iskustvo biti od neizrecive koristi u budućim natjecanjima.

Čestitamo našim dragim djevojkama i mentoru na prikazanoj igri te im želimo puno uspjeha u sljedećim natjecanjima. 🙂

Skip to content