Policijska uprava osječko-baranjska donirala dva putna kombija našoj školi

U dvorištu Policijske uprave osječko-baranjske upriličena je primopredaja 9 rashodovanih policijskih automobila koje je Policijska uprava osječko-baranjska temeljem Odluke potpredsjednika Vlade i ministra unutarnjih poslova Davora Božinovića donirala strukovnim školama u našoj županiji temeljem Odluke o izmjeni Odluke o rashodovanju nefinancijske imovine PU osječko-baranjske.


Načelnik policijske uprave Osječko-baranjske Ladislav Bece istaknuo je: „kako ovom humanitarnom akcijom automobila koji su svoj „radni vijek“ odslužili kao policijska vozila sada im dajemo novu svrhu i namjenu te smo uvjereni u nastavak humanitarne akcije“.
Donirani automobili novije su generacije i uvelike će unaprijediti praktičnu nastavu učenika i pridonijeti stručnoj izobrazbi naših učenika, posebice u zanimanjima automehaničara, automehatroničara i autoelektričara koji će na njima stjecati nova znanja i vještine

Od punuđenih vozila naša škola odabrala je dva kombi vozila od kojih će jedno pokušati osposobiti za prijevoz učenika na praktičnu nastavu u Trnavu i na Ivandvor.

Skip to content