Naša učenica Paula osvojila izvrsno 3. mjesto na Međužupanijskom natjecanju u disciplini Frizerstvo

U petak, 16. travnja 2021. godine, Srednja strukovna škola Vinkovci bila je domaćin izlučnog Međužupanijskog natjecanja WorldSkills Croatia u disciplini Frizerstvo. WorldSkills Croatia je natjecanje učenika strukovnih škola u organizaciji ASOO, te najveće događanje u obrazovanju u Hrvatskoj, kao i najveće natjecanje u ovom dijelu Europe. Ove godine prvi put se s obzirom na epidemiološke uvjete održava online.

Naša učenica 3. F/K razrednog odjela u zanimanju Frizer, Paula Milanović, uz mentorstvo nastavnice Ksenije Spajić, osvojila je odlično 3. mjesto! 

Tema natjecanja bila je izrada Vjenčane frizure na dugoj kosi prema zadanoj shemi/težištu na modelu lutke. Natjecatelji su u zadatku morali odraditi i kemijske procese bojenja i izbjeljivanja.

Čestitamo našoj dragoj učenici Pauli i dragoj mentorici nastavnici Kseniji na izvrsnom uspjehu! 🙂

 

 

 

Skip to content