Naši učenici osvojili 1. mjesto na natječaju ”Ča u versin, riči i pinelu”

Naši učenici i nastavnici ostvarili su veliki uspjeh na 6. natječaju “ČA u versin, riči i pinelu“, u okviru jubilarnih 30. ČAkavskih večeri 2021. godine., koji organiziraju Agencija za odgoj i obrazovanje Republike Hrvatske i Osnovna škola Bijaći iz Kaštela.

Projekt nazvan „Neizbježno- Čaosvojio je prvo mjesto u konkurenciji srednjih škola. U središtu projekta bila je interpretacija čakavske pjesme suvremenog hrvatskog književnika iz Pule Borisa Domagoja Biletića.

U programu su sudjelovali učenici: Luka Batarilo, 4. TM, Filip Šarčević, 3. AT, Mateo Mikić, 2. PT i učenica Lucija Bešlić, 3. RT, te mentori profesori Antonija Bilić, Anita Šakota i Dario Kustura, uz asistenciju stručne suradnice Henrijete Matković. Projektni spot snimio je i režirao profesor Mihael Kelbas.

Čestitamo našim dragim učenicima i mentorima na ovom uspjehu! 🙂

Skip to content