Nacionalna izložba pasa CAC Đakovo i LAG Vašar

U nedjelju 3. listopada 2021. godine u sklopu Nacionalne izložbe pasa CAC Đakovo održan je i LAG Vašar (LAG-lokalna akcijska grupa), gdje su se između ostaloga promovirali proizvodi kandidata za dodjelu oznake kvalitete Golden Panonian Quality.  Među kandidatima se našla i naša škola koja se kandidirala  svojim proizvodom od ekološki proizvedenog integralnog pirovog brašna, školskom tjesteninom. Naša škola predstavila se kroz rad učeničke zadruge Strossmayer.

Ovo je bila prilika da članove LAG-a Strossmayer u poznamo s aktivnostima  koje se odvijaju u sklopu promocije  unapređenja kvalitete obrazovanja u sektoru turizma i ugostiteljstva uspostavom RCK VirtuOS kroz jačanje kompetencija odgojno-obrazovnih radnika i provedbu novih i moderniziranih obrazovnih programa, čime će se doprinijeti unapređenju praktičnih znanja i vještina i veće zapošljivosti u ovom sektoru, što je zanimljivo i ostalim lokalnim akcijskim grupama na području Osječko-baranjske županije.

 

Skip to content