Naši dečki osvojili 2. mjesto na Općinskom natjecanju u Futsalu za mladiće

U petak, 17. prosinca 2021. godine, u Nastavno-sportskoj dvorani Đakovo održano je Općinsko natjecanje u Futsalu za mladiće na kojem su naši učenici osvojili 2. mjesto.

Boje naše škole, pod mentorskom palicom profesora Branimira Popovića, branili su Luka Lozić (3. RT), Marko Đelagić (3. RT), Ivano Božić (3. RT), Ante Hodak (3. RT), David Šušak (2. RT), Ivan Grbavac (2. RT), Luka Damjanović (2. RT), Filip Zorić (3. TR), Patrick Lovaković (4. TM) i Stjepan Vrtarić (4. AT).

Prvu utakmicu naši dečki igrali su s Ekonomskom školom te je utakmica nakon puno preokreta završena rezultatom 3:3, nakon čega se pristupilo izvođenju penala gdje bolju spretnost pokazuju naši dečki i pobjeđuju.

Drugu utakmicu naši dečki su igrali protiv Gimnazije. U uzbudljivoj utakmici punoj dobrih akcija i prilika i s jedne i s druge strane, naši dečki izgubili su rezultatom 2:0.

Čestitamo našim dragim učenicima i dragom mentoru na prikazanoj igri, borbenosti i osvojenom 2. mjestu, a učenicima Gimnazije i njihovom mentoru želimo puno uspjeha na Županijskom natjecanju.

Skip to content