Po prvi puta u našoj školi održano natjecanje u disciplini Cvjećarstvo

Po prvi puta u našoj školi održano natjecanje u disciplini Cvjećarstvo

 

  1. siječnja 2022.g. u našoj školi po prvi puta održano je školsko natjecanje u disciplini Cvjećarstvo.

Tema natjecanja bila je  „buket vezan u ruci u kojem će se osjetiti snaga prirode“, a učenici su ga trebali izraditi u vremenu od 120 minuta. Nakon izrade buketa slijedila je prezentacija rada.

U modulu 1 buket vezan u ruci  članovi Prosudbenog povjerenstva vrednovali su tehniku rada, boju, ideju, kompoziciju i proces rada, dok su u modulu 3 natjecatelji prezentirali opis zadatka i motivacije, analizu ideje primjenu materijala, tehnike, boja, oblika, linija, teksture i primjenjivost uratka.

Učenici 3. C/M/P razreda su uspješno odradili svoj zadatak, a rezultate njihovog rada možete pogledati u galeriji.

Najbolji rezultat ostvario je učenik Valentin Dedović koji će, uz mentorstvo nastavnice Dore Kopić, predstavljati našu školu na izlučnom natjecanju koje će se održati 17. ožujka 2022. godine u Srednjoj školi ”Arboretum Opeka” u Marčanu.

Našem dragom učeniku Valentinu i dragoj mentorici Dori želimo puno uspjeha na izlučnom natjecanju!

 

Skip to content