Naše učenice, učenik i mentorice primile priznanje Osječko-baranjske županije

Zamjenik župana osječko-baranjskog Josip Miletić primio je u petak, 10. lipnja 2022. godine, učenike srednjih škola s područja Županije koji su osvojili prva mjesta na županijskim i međužupanijskim natjecanjima u tekućoj školskoj godini. Među njima su bile tri naše učenice i jedan učenik koji su, u pratnji svojih mentorica, primili ova lijepa i zaslužena priznanja: Josipa Ćosić (3.C/M/P), uz mentorstvo nastavnice Mihaele Tosenberger-Andrić, za osvojeno 1. mjesto u disciplini Pekarstvo; Antonio Stanić (3. F/ST), uz mentorstvo nastavnice Ksenije Spajić za osvojeno 1. mjesto u disciplini Frizerstvo; Tena Gujaš i Marina Matanovac, uz mentorstvo nastavnice Zvjezdane Bogdan, za osvojeno 1. mjesto na Županijskoj smotri učeničkih zadruga.

Čestitamo još jednom našim dragim učenicima i mentoricama na ovim uspjesima, ponosni smo na vas! 🙂

Skip to content