Predstavljanje tvrtke Osijek-Koteks d.d. našim učenicima

U petak, 10. lipnja 2022. godine, predstavnici tvrtke Osijek-Koteks d.d. Zvonimir Škorić, Svjetlana Petrušić i Ivan Buljan predstavili su našim učenicima svoju tvrtku, poslove kojima se bave te operativno-tehničke informacije.

Iznijeli su opće informacije o tvrtki, lokacije na kojima djeluju, poslove i projekte na kojima trenutno rade, posebno istaknuvši gradnju dijela koridora 5C i autoceste do granice s Mađarskom. Iskazali su potrebu za domaćom radnom snagom, posebice za učenike u smjerovima keramičar, automehaničar, automehatroničar, strojobravar, soboslikar, elektroinstalater, tesar, mogućnost odrađivanja praktične nastave u njihovoj tvrtki, mogućnost stipendiranja učenika, mentoriranja i stručnog osposobljavanja unutar tvrtke, stručna usavršavanja i dodatna obrazovanja izvan tvrtke, kao i uvjete dobivanja posla i rada kod njih.

Više informacija možete potražiti na njihovoj službenoj stranici -> https://www.osijek-koteks.hr/ 

 

Skip to content