Sudjelovali smo na 26. Viroexpu u Virovitici

Na poziv Grada Đakova, a u partnerstvu s RCK VirtuOs predstavnici naše škole SSŠ Antuna Horvata sudjelovali su 26. Međunarodnom sajmu gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede VIROEXPO 2023. koji je održan od 17. – 19. veljače 2023. godine.

Među brojnim Đakovčanima, izlagačima i mi smo se predstavili s našim prepoznatljivim proizvodima i uspješno se promovirali na sajmu. To je bio i glavni cilj sudjelovanja na ovoj manifestaciji.

Naši učenici uz malu pomoć nastavnica uredili su štand i prezentirali naše školske proizvode: čokoladne praline Sofijina srca, Haibelove praline, Energetske kuglice, školsko vino, frankovku i graševinu, ekološko bučino ulje, pirovo brašno, bijelo i integralno, pirov griz, tjesteninu od pira.

Štand s našim proizvodima privukao je pozornost predsjednika Vlade RH Plenkovića i ministrice poljoprivrede Vučković, koji su se zadržali u razgovoru s učenicima, a učenici su im uručili prigodne poklone i napravili zajedničku fotografiju za sjećanje.

Skip to content