Radionica dizajnerice slastica Lade Osredečki u našoj školi

28. veljače 2023. održana je prva radionica u jednom od naših novoopremljenih i obnovljenih praktikuma. Radionica je dio programa u sklopu projekta VirtuOs, koji su i osigurali financijska sredstva za obnovu i opremu nekoliko naših prostora u kojima se odvija praktična nastava i ovo je samo nastavak daljnjeg partnerstva i suradnje, a koordinatorica ovog događanja bila je nastavnica Marija Batori. U goste nam je došla poznata hrvatska dizajnerica slastica Lada Osredečki.

Svrha radionice bila je priprema učenika za slastičarsko natjecanje „Zlatni orah“ koje se očekuje u ožujku, a također i praktična nastava gdje su učenici imali prilike naučiti nešto novo i poboljšati svoje vještine u slastičarstvu. Sudjelovali su učenici 1. K/SL razreda, inače prva generacija slastičara u našoj školi.

Da je ovakav način rada s učenicima koji su tek kročili u svijet slastičarstva dobar pokazuju i završni uradci naših učenika.

Osmjesi na licima sve govore.

Skip to content