Sudjelovanje na sajmu OPG-ova na FAZOS-u

Sajam OPG-ova održao se 19. listopada na Fakultetu agrobiotehničkih znanosti u Osijeku u sklopu Dana Fakulteta. Na sajmu su se mogli pronaći raznovrsni proizvodi bogate Slavonije, Baranje i Srijema, a na sajmu je, po drugi puta, sudjelovala i naša učenička zadruga Strossmayer.

Učenici 2. razreda, smjera Agrotehničar, s nastavnicima su izložili veliki broj proizvoda koje učenici naše škole proizvode. Osim izložbenog dijela na štandu su se mogli i kupiti raznovrsni školski proizvodi. Bogatstvo naše škole je suradnja svih zanimanja iz čega proizlaze kvalitetni i inovativni proizvodi koji su svojom šarolikošću isticali naš štand te privlačili pažnju posjetitelja sajma.

Sajam je organiziran ispred Fakulteta agrobiotehničkih znanosti pa su štand dolazili posjetiti i bivši učenici naše škole koji su sadašnjim učenicima pokazali kako je studirati na ovom fakultetu kroz obilazak zgrade fakulteta.

Tekst i fotografija: Robert Adrić

Skip to content