Naše djevojke osvojile 3. mjesto na Općinskom natjecanju u odbojci

U srijedu, 02. veljače 2022. godine, održano je Općinsko natjecanje u disciplini Odbojka za djevojke u našoj školskoj dvorani kojem je domaćin bila naša škola.

Boje naše škole branile su Lana Vučković (1. D/F), Ana Marija Franjić (2. F/K), Matea Hanulak (2. F/K), Anita Nenadić (2. K), Dorotea Bartolović (2. AT), Josipa Tomić (2. AT), Petra Bulović (3. F/K), Ana Marija Horvat (4. AT) i Andrea Momčilović (4. PT), uz mentorstvo profesora Marija Beljana.

Prvu utakmicu naše djevojke igrale su protiv favorita Općinskog natjecanja Gimnazije A. G. Matoša u kojoj su izgubile rezultatom 2:0 u setovima.

Drugu utakmicu naše djevojke su igrale protiv Ekonomske škole braća Radić. Naše djevojke su izgubile prvi set, u drugom setu imale su vodstvo do samoga kraja seta, nažalost, igrale su dvije utakmice zaredom te je umor i pad koncentracije učinio svoje, a djevojke Ekonomske škole ubacuju u višu brzinu i dobivaju drugi set rezultatom 26:24.

Čestitamo našim dragim djevojkama i mentoru na prikazanoj borbenosti, želji, požrtvovnosti, trudu i zalaganju. 🙂

Gimnazija A. G. Matoša rezultatom 2:0 u setovima pobijedila je Ekonomsku školu braća Radić te će predstavljati naš grad na Županijskom natjecanju. Čestitamo im te im želimo puno uspjeha na Županijskom natjecanju i plasman na Državno natjecanje.