Naši dečki osvojili 1. mjesto na Općinskom natjecanju u Odbojci za mladiće

U petak, 04. veljače 2022. godine, održano je Općinsko natjecanje u disciplini Odbojka za mladiće u našoj školskoj dvorani kojem je domaćin bila naša škola.

Boje naše škole branili su: Emanuel Kiđemet (1. CNC/SLD), Igor Momčilović (2. ST/D), Fabijan Buljević (2. ST/D), Patrik Grizelj (2. ST/D), Ante Erceg (3. EL/ST), Slaven Ivančević (3. EL/ST), Filip Prgomet (3. EL/ST), Marko Knez (3. RT), Marko Đelagić (3. RT), Darjan Božić (3. TR) i Gabrijel Mačinković (4. TM), uz mentorstvo profesora Marija Beljana.

Prvu utakmicu naši dečki igrali su protiv Gimnazije A. G. Matoša koju pobjeđuju 2:0 u setovima (25:4, 25:14).

U drugoj utakmici Ekonomska škola braća Radić pobjeđuje Gimnaziju 2:0 u setovima (25:17, 25:20).

Drugu i odlučujuću utakmicu za prolazak na Županijsko natjecanje naši dečki igrali su protiv Ekonomske škole braća Radić. Naši dečki gube prvi set rezultatom 25:19, u drugom setu ubacuju u višu brzinu i dobivaju ga rezultatom 25:22. U trećem i odlučujućem setu naši dečki pokazuju svoju pravu igru i borbenost te ga dobivaju rezultatom 15:9 čime osvajaju 1. mjesto i plasman na Županijsko natjecanje.

Čestitamo našim dragim dečkima i mentoru na prikazanoj igri i borbenosti te im želimo puno uspjeha na Županijskom natjecanju. 🙂